UNAR
UNAR
YAPIŞTIRICILAR VE SIVALAR
piksel
ISI YALITIM LEVHASI SIVAMA HARCI
sıvama harcı TANIM Wabietherm Isı Yalıtım Levhası Sıvama Harcı, styropor yapıştırmak ve perdah sıvama işleri için hazırlanmış çimento esaslı hazır harçtır.
 
KULLANIM ALANLARI Wabietherm Isı Yalıtım Levhası Sıvama Harcı; polistren levhalar, taş yünü levhalar, ısı ve ses yalıtım levhalarını mineral esaslı yüzeylere yapıştırmada ve sıvamada kullanılan mükemmel özelliklere sahip çimento esaslı hazır sıvadır.
piksel
ISI YALITIM LEVHASI YAPIŞTIRMA HARCI
levha yapıştırma harcı TANIM Wabietherm Isı Yalıtım LevhasıYapıştırma Harcı, styropor yapıştırma işleri için hazırlanmış çimento esaslı hazır harçtır.
 
KULLANIM ALANLARI Wabietherm Isı Yalıtım Levhası Yapıştırma Harcı; polistren levhalar, taş yünü levhalar, ısı ve ses yalıtım plakalarını mineral esaslı yüzeylere yapıştırmada kullanılan mükemmel özelliklere sahip çimento esaslı hazır sıvadır.
piksel
FAYANS VE SERAMİK YAPIŞTIRMA HARCI
yapıştırma harcı TANIM Wagner Wabieflex, fayans, seramik ve karoların yapıştırılmasında kullanılan mükemmel özelliklere sahip özel bir yapıştırıcıdır.
 
KULLANIM ALANLARI İç cephelerde her türlü seramik, karo veya btb gibi uygulamalarda yapıştırma harcı olarak kullanılabilir.
piksel
SON KAT KAPLAMA - ASTAR
piksel
WABIERILL MİNERAL KAPLAMA
mineral kaplama TANIM Toz polimer katkılı, yoğun elyaf takviyeli, çimento esaslı iç ve cepheler için mineral kaplamadır.
 
KULLANIM ALANLARI EPS, taş yünü, polistren gibi ısı yalıtım sistemlerinde, ince veya düzgün kaba sıvalar, beton, gaz beton, Y - Tong gibi sistemler üzerine veya eski boyalı yüzeyler üzerine uygulanabilir.
piksel
WABIESİLAN SİLİKONLU ASTAR 2001
silikonlu astar TANIM Silikonlu akrilik kopolimer esaslı, dış cephe kaplamalarından önce kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir astardır.
 
UYGULANACAK YÜZEYLER Her türlü beton, gaz beton, sıva ve ISI YALITIM SİSTEMLERİ nin son kat uygulamasından önce kullanılabilir.
piksel
WABIEMUR AKRİLİK ASTAR 3001
akrilik astar TANIM Akrilik kopolimer esaslı, dış cephe kaplamalarından önce kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir astardır.
 
UYGULANACAK YÜZEYLER Her türlü beton, gaz beton, sıva ve ISI YALITIM SİSTEMLERİ nin son kat uygulamasından önce kullanılabilir.
piksel
TAMİR HARÇLARI VE MALZEMELER
piksel
WABIEMENT TAMİR HARCI KALIN
TANIM Wabiement Tamir Harcı (kalın ), tamire ihtiyacı olan yüzeyleri kısmen ve tamamen doldurmak veya düzeltmek için üretilmiş çimento esaslı, polimer modifiyeli ve elyaf katkılı kalın mikronlu bir sıvadır.
 
KULLANIM ALANLARI Wabiement Tamir Harcı, içeride veya dışarıda ki beton, brüt beton, gaz beton veya sıva gibi mineral esaslı yüzeylerin tamirinde kullanılır. Yapısındaki özel kimyasallar ve elyaf katkısı sayesinde tek seferde 50mm ( 5.0cm ) kalınlığa kadar uygulanabilme imkânı sağlar. Böylelikle zeminlerdeki derin farkların tamirine imkân vererek çok düzgün yüzeyler oluşturulmasını sağlar.
piksel
WABIEMENT TAMİR HARCI İNCE
TANIM Wabiement Tamir Harcı, tamire ihtiyacı olan yüzeyleri kısmen ve tamamen doldurmak veya düzeltmek için üretilmiş çimento esaslı, polimer modifiyeli ve elyaf katkılı ince bir sıvadır.
 
KULLANIM ALANLARI Wabiement Tamir Harcı, içeride veya dışarıda ki beton, brüt beton, gaz beton veya sıva gibi mineral esaslı yüzeylerin tamirinde kullanılır. Yapısındaki özel kimyasallar ve elyaf katkısı sayesinde tek seferde 30mm ( 3.0cm ) kalınlığa kadar uygulanabilme imkânı sağlar. Böylelikle zeminlerdeki derin farkların tamirine imkân vererek çok düzgün yüzeyler oluşturulmasını sağlar.
piksel
WABIEMENT HARÇ KATKISI
harç katkısı TANIM Harç, sıva ve şaplarda su geçirimsiz tabaka elde etmek amacıyla veya mukavemetin arttırılmak istendiği yerlerde kullanılan sıvı harç katkısıdır.
 
UYGULANACAK YÜZEYLER Suya rutubete maruz kalan her türlü sıva ve şap işlerinde, dış cephe sıvalarında, havuz, foseptik, atık su tesisleri, bodrum kat, banyo, teras sıva ve şaplarında, Fayans ve seramik yapıştırıcı haçlarında kullanılır. Demir donatı içermeyen tüm kum, çimento, çakıldan oluşan harç karışımlarında kullanılır.
piksel
WAGNER markalı; Dış ve iç cephe boya, astar, harç, yapıştırıcı, sıva, son kat kaplama ve benzeri ürünler hakkında daha detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
WABISILAN DIŞ CEPHE BOYASI
piksel
dış cephe boyası


Silikon emülsiyon esaslı, mat, yapı son kat dış cephe boyasıdır.
UYGULANACAK YÜZEYLER
Her türlü beton, gaz beton, sıva, tuğla ve benzeri mineral esaslı dış yüzeylerde, rengini kaybetmiş sağlam silikat veya akrilik esaslı boyalar üzerine uygulanabilir. Ayrıca nefes alma özelliği sayesinde ısı yalıtım sistemleri üzerinde de kullanılabilir. Fakat elastik boya üzerine kesinlikle uygulanmaz.
ÖZELLİKLERİ
Yüksek örtücülük gücüne sahip, atmosfer şartlarına mükemmel uyum sağlayan, yüksek alkali direnci sayesinde en zor yüzeylerde dahi kolay uygulanabilen bir boyadır. WABISILAN DIŞ CEPHE BOYASI ağır atmosfer şartları için geliştirilmiştir. Şiddetli yağışlara, nemli ortamlara, UV ışınlarının zararlı etkilerine karşı direnci yüksektir. Ayrıca deniz kıyısına yakın yerlerdeki tuzlu su buharının etkilerine karşı yüzeyleri uzun yıllar tam anlamıyla korur. Yapısındaki silikon takviyesi sayesinde su iticiliği özelliği gösterirken, aynı zamanda su buharı geçirgenliğine sahip olduğundan duvar içindeki nemin dışarı atılmasını sağlar. Bu özellikleri sayesinde ISI YALITIM SİSTEMLERİ üzerine de uygulanabilir.
piksel
UNIVERSAL İÇ VE DIŞ CEPHE BOYASI
piksel
iç ve dış cephe boyası


Silikon akrilik esaslı, mat, yapı son kat iç ve dış cephe boyasıdır.
UYGULANACAK YÜZEYLER
Her türlü beton, gaz beton, sıva, tuğla ve benzeri mineral esaslı iç ve dış yüzeylerde, rengini kaybetmiş sağlam silikat veya akrilik esaslı boyalar üzerine uygulanabilir. Elastik boya üzerine kesinlikle uygulanmaz.
ÖZELLİKLERİ
Yüksek örtücülük gücü ve alkali direnci sayesinde en zor yüzeylerde dahi kolay uygulanabilen bir boyadır. WAGNER UNIVERSAL İÇ VE DIŞ CEPHE BOYASI' nın kullanıcılara sağladığı bir diğer kolaylıkta hem iç cephede hem de dış cephede aynı boyayı uygulayabilmeleridir. Dış atmosfer şartlarına karşı yüzeyleri mükemmel korur. Yapısındaki silikon takviyesi sayesinde su iticiliği özelliği gösterirken, ayın zamanda su buharı geçirgenliğine sahip olduğundan duvar içindeki nemin dışarı atılmasını sağlar.
piksel
WABIESILAN İPEKSİ MAT
piksel
iç cephe boyası


Akrilik kopolimer esaslı, son kat iç cephe boyasıdır.
UYGULANACAK YÜZEYLER
Beton, sıva, bürüt beton, alçı sıva veya eski boyalı yüzeylerde yenileme amaçlı kullanılabilir.
ÖZELLİKLERİ
Örtücülük gücü yüksek, yarı mat parlaklıkta, silinebilir, çizilme ve darbelere karşı dayanıklı bir boyadır. Yapısındaki silikon takviyesi sayesinde su iticiliği özelliği gösterirken, ayın zamanda su buharı geçirgenliğine sahip olduğundan duvar içindeki nemin dışarı atılmasını sağlar.
Konum : Anasayfa / Ürünler / WAGNER
unar